AMERIKA

10.03.2017

FLORIDA

MIAMI & ORLANDO

     Ani se mi nechce věřit, že už měsíc jsme doma. Hned bych se vrátila. Úsměvy lidí, kteří Vás ani neznají nebo jejich ochota i v supermarketu, ale i na ulici je tam naprosto normální.  

      Den D nadešel 14. února. Letěli jsme z Prahy do Berlína a poté do Miami. Dorazili jsme okolo 14. hodiny.  Ubytování bylo zařízené asi hodinu od letiště. Kvůli posunu (6 hodin) jsme museli vydržet, co nejdéle vzhůru. Vydrželi jsme do 21. hodin a spali celou noc. 

Na druhý den byl naplánovaný výlet na Key West. Cesta trvala něco okolo 4 hodin a jeli jsme autem, které bylo půjčené z letiště na celý náš pobyt v USA. Na Key Westu jsme se vyfotili s nejjižnějším bodem a prošli se až do staré části města. Na co američani nedají dopustit? Rozhodně na dobré jídlo a aby byli všichni spokojení, nejlépe tam fungují restaurace Eat what you can eat. Já se ani nedivím. 😅 Nejvíc pro mě očekávaný výlet byl do Wynwoodu. Strašně moc mě mrzí, že něco takového není u nás. Doporučuju všem, kdo mají rádi barvy a umění! 

Při cestě z Miami do Orlanda jsme se zastavili v Everglades a kdo jako může říct, že viděl krokodýla jinde než v Zoo. 

 Prvním výletem v Orlandu bylo Disney Springs. Walt byl bůh a já mám fotku s medvídkem Pú. ❤️ Další důležitou zastávkou byly další den Universal Studios - zábavný park, který je povinností, když ne Disneyland. Každý den jsme navštěvovali Ross. Jednoduše prostě outlety ve kterých míň jak 2 hodiny nestrávíte. ☺️ Poslední den jsme vyrazili do NASA. Vyzkoušeli si start rakety a viděli spousty věcí, které dopomohly ke vstupu na Měsíc. Ten den byl naplánovaný také výlet na Miami Beach. Písek, mušličky a teplá, mořská voda v únoru?! ❤️ Nemám slov. Odjezd jsme obrečeli a nic jiného nám nezbývá než šetřit na další cestu a vzpomínat na Ross.😔